"BohoBow" prekinis ženklas

Žinoma, dauguma esame analizavusios ir ieškojusios informacijos apie vaikų ugdymą tvarkingai susidėti savo daiktus. Vienos mamytės tiesiog verčia vaikus, kitos pačios netekusios kantrybės sutvarko jų daiktus, o terčios randa žaismingų būdų tai padaryti. Kas galėjo pagalvoti, kad Eglės, toks vardas yra savimi pasitikinčios, visada ieškančios kažko naujo ir stebinančio, sukurtas “BohoBow” ženklas prie to labai priartins. 

 

Labai greitai išbersiu žirnius: viskas prasidėjo tuomet, kai Eglė tapo mama ir savo mažąją Elzę norėjo puošti nuo pirmų dienų. Ji ieškojo žaismingų, įdomesnių galvos papuošalų ir aksesuarų, tačiau kaip ji pati sako, tai nebuvo labai lengva užduotis. Vieną dieną pati pabandė sukurti galvos papuošalą dukrytei, sulaukusi artimųjų palaikymo suprato, kad tai bus kažko naujo pradžia. Taip atsirado “BohoBow” ir pirmoji aksesuarų kolekcija vaikams. 

 

BohoBow" — tai rankų darbo plaukų aksesuarai mergaitėms ir peteliškės berniukams. „Boho" reiškia laisvą, lengvą, bohemišką stilių, o „bow" — tai kaspinas, ir šie du žodžiai puikiai atspindi Eglės kuriamus aksesuarus. Jie neperkrauti detalėmis, yra natūralių spalvų, sukurti iš lengvos medžiagos.  

 

Visus „BohoBow" papuošalus kuria pati: nuo medžiagų parinkimo iki galutinio adatos dygsnio. Pirmenybę teikia kokybiškoms, natūralioms ir švelnioms medžiagoms, tad kuriant papuošalus vaikams pasirenka veltinį, aksomą, medvilnę ir nertinius. Visus aksesuarus stengiasi išlaikyti subtilius ir tuo pačiu stilingus, kad mažieji galėtų dėvėti įvairiomis progomis. Naujausias Eglės kūrinys — tai plaukų segtukų ir galvajuosčių laikikliai. Kurdama šiuos laikiklius galvojo ne tik apie vietą aksesuarams laikyti, bet ir apie vaikams formuojamą įprotį — tvarkingai susidėti savo daiktelius. Prie ko ir norėjau Jus mielosios Damos privesti straipsnio pradžioje. Tokiu paprastu principu galite tvarkyti bei pratinti savo mažuosius, kad jų aksesuarai nuo šiol turi savo vietą. Nuo mažų dienų formuojamas įprotis tampa lyg kasdieninis “Labas rytas”, tad mokinkime vaikus žaismingai ir tuo pačiu stilingai, nes apgalvotos laikiklių formos bei parinktos spalvos traukia vaikučių dėmesį ir juos su malonumu naudoja pagal paskirtį. 

Kelis Eglės kuriamus laikiklius galite apžiūrėti ir įsigyti http://www.damudama.lt/boho-bow

 

 

Lauksime Jūsų palaikymo ir žinoma Eglės darbų papildymo <3